Shitese – Pet Shop Farmina

Me Kohë Të Plotë
  • Data e Postimit: Gusht 2, 2019
  • Shikime 27
  • 0 Aplikime
  • Niveli i karrierres: Fillestar
  • Eksperienca e kerkuar: Deri ne 1 vit
  • Gjinia e Preferuar: Femer
  • Industrite e Biznesit: Dyqane dhe Qëndra tregëtare
  • Edukimi: Shkollë e mesme
Përshkrimi i Punës

Pet Shop Farmina kerkon te punesoje shitese me ose pa eksperience per orarin e paradites ( 9-17) per dyqanin tone tek Rr.Dervish Hatixhe .

Kushte shume te mira pune dhe page e kenaqshme.

Pa angazhime. Jo studente. 

Per me shume informacion kontaktoni ne numrat e meposhtem: 

0696583011

0693524722 

ose paraqituni prane dyqanit tone Rr.Dervish Hatixhe nr.9 afer me Rrugen e Barikadave .

Ju mirepresim !

TBRC